close
Menu
  • Hem >
  • Butiker
  • > Värmdal & Traktorservice AB Karlstad

Värmdal & Traktorservice AB Karlstad

Kontakta oss

Box 517, 651 11 Karlstad
Blekegatan 3-5
652 21 Karlstad

054-137700

054-137707

Kontakt

Reservdelar

Henrik Wennerström

Reservdelar/ Säljare Grönyte

054-137724, 072-2314375

Henrik.Wennerstrom@varmdal.com

Send a mail

Fredrik Strömner

Administration/Säljare Grönyte

054-13 77 04 / 072-223 61 55

fredrik.stromner@varmdal.com

Send a mail

Service

Peter Stenbäck

Verkmästare lantbruk/grönyte

054-137710 070-5291756

peter.stenback@varmdal.com

Send a mail

Torbjörn Johansson

Servicetekniker lantbruk

070-5291741

torbjorn.johansson@varmdal.com

Send a mail

Kenneth Dunder

Servicetekniker lantbruk/Jenz

070-1014733

kenneth.dunder@varmdal.com

Send a mail

Göran Andersson

Servicetekniker lantbruk

072-2421248

Per Larberg

Servicetekniker lantbruk/Wille

072-2304568

per.larberg@varmdal.com

Send a mail

Niclas Seleskog

Servicetekniker grönyte/ robotklippare

072-2252709

niclas.seleskog@varmdal.com

Send a mail

Inge Sjöqvist

Servictekniker grönyte

072-2362653

Robin Rapp

Servicetekniker Lantbruk/Grönyte

054-137713

Johan Lilja

Servicetekniker Grönyte/Robotklippare

054-13 77 11 / 072-712 09 63

johan.lilja@varmdal.com

Send a mail

Tobias Johansson

Servicetekniker lantbruk

070-372 72 64

Tobias.Johansson@varmdal.com

Send a mail

Försäljning

Öppettider

Måndag-Fredag
Försäljning och administration 07:30-16:30
Verkstad 07:00-16:00
Reservdelar/Butik 07:00-16:30

Lunchstängt mellan 12:00-13:00
från 23 juni och framåt.

Butik
Fr.o.m. maj t.o.m. midsommar
Måndag - Fredag 07:30 - 18:00
Lördagsöppet 10:00 - 14:00